Kniha návštěv

Datum: 16.07.2019

Vložil: Radek

Titulek: ČÍM ODSTRANÍM AQUA PIGMENT ?

Dobrý den ! Prosím o radu, jakým způsobem odstraním Aqua tekutý pigment (prach), který jíž zaschnul na povrchu modelu a s výsledkem nejsem spokojený.

Datum: 22.02.2015

Vložil: Miroslav Fousek

Titulek: poděkování

Chtěl bych poděkovat paní Buncové za vřelé jednání a nabídku nového zboží za špatné,které jsem nakoupil v jednom e-shopu a nebylo vše v pořádku,držím palce na brzké spuštění vašeho e-shopu a těším se na nákupy už přímo u vás

Datum: 25.02.2015

Vložil: Václav Kopeček

Titulek: Re: poděkování

Jsme rádi, že jste s přístupem naší firmy spokojen. Snažíme se dělat vše proto, aby zákazníci co kupují naše produkty byly naprosto spokojeni a s důvěrou naše produkty opětovně zakoupili.

Datum: 13.01.2015

Vložil: Boris Matula

Titulek: Poďakovanie

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Marianovi Buncovi (SIRA HOBBY), za profesionálny a veľmi korektný prístup pri riešení mojej záležitosti s produktom. Na trhu je skutočne málo ľudí s tak príjemným prístupom ku zákazníkom.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Boris Matula.

Datum: 20.01.2015

Vložil: Václav Kopeček

Titulek: Re: Poďakovanie

Mnohokrát děkujeme za pochvalu, vážíme si a ceníme si každého zákazníka. Spokojenost těchto zákazníků je pro nás prioritou.

Datum: 19.09.2014

Vložil: Pavel Nečas

Titulek: Otázka

Zajímalo by mne, proč jste přestali vyrábět syntetické patinátory. Pracuje se mi s nimi lépe než s akrylovými. Konkrétně mám na mysli washe.

Díky Pavel

Datum: 23.09.2014

Vložil: Simona Buncová

Titulek: Re: Otázka

Syntetické přípravky jsou dočasně dostupné pouze na objednávku. To znamená, že jejich výroba není ukončená, ale nejsou drženy skladem.

Datum: 28.09.2014

Vložil: Václav Kopeček

Titulek: Re: Otázka

Jak Vám již odepsala kolegyně pokud máte zájem o syntetické přípravky stačí nám napsat a domluvíme se. Jen pro upřesnění přípravky, které jsou v současné době v nabídce jsou na vodní bázy ne akrylové.

s pozdravem Kopeček

Datum: 19.09.2014

Vložil: Pavel Nečas

Titulek: Dotaz

Chtěl jsem napsat otázku do kolonky Otázky a odpovědi, ale nejde mi to. Bude tam ta možnost, nebo se musí otázky napsat sem a vy je pak přepíšete do té rubriky?
Díky Pavel

Datum: 28.09.2014

Vložil: Václav Kopeček

Titulek: Re: Dotaz

položte otázku sem a pokud to bude něco důležitého přepíšeme ji tam.

s pozdravem Kopeček

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek